تاریخچه سازمان

ارسال شده : آبان ۶, ۱۳۹۲ / ساعت : ۱۲:۲۲ ق.ظ

سازمان آرامستانهای کرمانشاه , یکی از سازمانهای خدماتی کرمانشاه میباشد که دارای اساسنامه وآیین نامه های مالی و اداری مصوب و مستقل است و کلیه فعالیت های این سازمان تحت نظارت شورای سازمان و هیئت مدیره برنامه ریزی و هدایت می شود . ارکان سازمان آرامستانها عبارتند از : الف ) شورای سازمان        ب ) هیئت مدیره        ج) مدیر عامل   ...

2198 بازدید | چاپ مطلب | نویسنده : admin

سازمان آرامستانهای کرمانشاه , یکی از سازمانهای خدماتی کرمانشاه میباشد که دارای اساسنامه وآیین نامه های مالی و اداری مصوب و مستقل است و کلیه فعالیت های این سازمان تحت نظارت شورای سازمان و هیئت مدیره برنامه ریزی و هدایت می شود .

ارکان سازمان آرامستانها عبارتند از :

الف ) شورای سازمان        ب ) هیئت مدیره        ج) مدیر عامل         د) بازرس(حسابرس)

در حال حاضر در باغ فردوس در فضایی به وسعت ۴۵ هکتار بالغ بر یکصد و بیست هزار متوفیمدفون می باشد که از تاریخ دفن اولین متوفی در آن بیش از ۴۰ سال میگذرد . تدفین ابدان مطهربیش از ۳۵۰۰ شهید گلگون کفن انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در قطعات شهدا و همجواری بامقبره شهید آیت الله اشرفی اصفهانی و آیت الله نجومی وضعیت این گورستان را به حالت خاصیتغییر داده و این سازمان به مکانی مقدس در باورها و فرهنگ مردم قدرشناس کرمانشاه تبدیل شدهاست .

از سوی دیگر روند رو به رشد شهر نشینی و رشد و توسعه کرمانشاه به کلانشهر وظیفه این سازمانرا در برنامه ریزیهای شهری دو چندان نموده است .

منابع آماری و اطلاعاتی مربوط به درگذشتگان که در حال حاضر توسط کاربران ثبت و ضبط می شودذخیره ای ارزشمند برای انجام امور تحقیقاتی و عامی و تحلیلی دانشگاهها و مراکز علمی کاربردی می باشد .

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
    No matches
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :
»اخبار ویژه: