راه اندازی باجه بانک شهر در سازمان آرامستانهای کرمانشاه

ارسال شده : مهر ۹, ۱۳۹۳ / ساعت : ۱۰:۳۷ ق.ظ

مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری کرمانشاه از راه اندازی باجه بانک شهر در این سازمان خبرداد و گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و ایجاد سهولت در دریافت ها و پرداخت ها و ممانعت از وصول نقدی در آمدهای سازمان اقدام به عقد قرارداد، و راه اندازی و استقرار باجه بانک شهر در محل این سازمان نمودیم. به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ...

1990 بازدید | چاپ مطلب | نویسنده : admin

مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری کرمانشاه از راه اندازی باجه بانک شهر در این سازمان خبرداد و گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و ایجاد سهولت در دریافت ها و پرداخت ها و ممانعت از وصول نقدی در آمدهای سازمان اقدام به عقد قرارداد، و راه اندازی و استقرار باجه بانک شهر در محل این سازمان نمودیم.
به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه، شهاب حاجی علی اکبری افزود: نصب مبلمان شهری در بهشت زهرا، حفر و کارگذاری کانال انتقال آب و آبرسانی به بهشت زهرا و ایجاد ایستگاه اتوبوس برای تسهیل در جابجایی زائران اهل قبور، ساماندهی تابلوهای ورودی دو آرامستان  و سردر باب الشهدا و باب العلما و باب الرحمه، جهت.
وی با تأکید بر اینکه آرامستان یکی از نهادهای خدماتی است که هنگام بروز بحران و یا بلاهای طبیعی می بایست به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی می باشد ادامه داد: در راستای تحقق این هدف سازمان اقدام به  حفر قبور بویژه قبور دوطبقه در کلیه قطعات در آرامستان بهشت زهرا، و همچنین ۴ هزارقطعه قبر دو طبقه جهت موارد اضطراری و بحران، تامین و دپوی مصالح و وسایل مورد نیاز از قبیل بیل، کلنگ، موتوربرق، دستگاه پیکور برقی و سایر اقلام مورد نیاز جهت کفن و دفن نموده است.
حاجی علی اکبری افزود: نصب بنر و پلاکارد به مناسبت های مختلف در محوطه و معابر آرامستان، ارائه خدمات تغسیل، تکفین و تدفین متوفیات، شستشو و ضدعفونی غسالخانه های مردانه، زنانه، سردخانه ها و آمبولانس ها به صورت روزانه، خط کشی و وی ادامه داد: بهسازی خطوط معابر به منظور تسهیل در تردد خودروها، نظافت و بهسازی حسینیه شهدا، زیباسازی، تسطیح و یکسان سازی قبور و نصب گلدان و نیمکت در گلزار شهدا و قطعات اصلی آرامستان به منظور رفاه حال همشهریان گرامی از دیگر اقداماتی است که طی ده ماهه گذشته انجام شده است.
به گفته وی تحویل و نگهداری خودروی حمل جسد با ظرفیت ۱۲ میت مجهز به سیستم سردخانه از مدیریت بحران کشور ، برنامه ریزی جهت تهیه مصالح و وسایل و راه اندازی سالن تطهیر سیار در آینده ، در نظر گرفتن محلی در سایت جدید جهت راه اندازی ساختمان مدیریت بحران از دیگر اقدامات سازمان آرامستانهای شهرداری کرمانشاه در طول ده ماه گذشته بوده است.
وی در پایان گفت: سازمان مذکور همواره در پی خدمت رسانی بیش از بیش به شهروندان می باشد که امید است مورد رضایت واقع شود.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :
»اخبار ویژه: